Даха Браха та виступи у Києві


Творчість українського колективу Даха Браха приглянулось навіть самому Девіду Бекхему. Він узяв композицію гурту “Що з-під дуба” для промо-ролика своєї косметичної продукції для чоловіків та барбершопів.

Виступи Даха Браха в Києві

Етно-хаос колектив доволі часто та успішно гастролює світом. Але найбільш усього полюбляє виступати Даха Браха у Києві. Цього року очікуйте виступи унікального гурту у рамках одного з кращих фестивалів Східної Європи Atlas Weekend та власний концерт у столиці.

Найочікуваніший фестиваль Atlas Weekend проходитиме на території ВДНГ з 7 по 12 липня 2020 року. Розклад з виступами артистів згодом з’явиться на офіційній сторінці фестивалю.

Сольний виступ Даха Браха відбудеться 27 листопада у Жовтневому Палаці. Зігрійте свою душу теплими мотивами справжньої української пісні.

Квитки на обидві події можна придбати в режимі онлайн. Такий спосіб покупки суттєво зекономить ваш час. Квитки ви отримаєте на електронну пошту і можете скористатись при вході на концерт просто показавши їх з екрану телефона.

Особливості виникнення гурту Даха Браха

Виник колектив завдяки творчому проекту Влада Троїцького під назвою “Україна Містична”. Метою заходу виявилось пробудження української творчості та представлення її сучасному слухачеві. Зрозуміло, що просто етнічні мотиви та пісні не будуть стовідсотково цікаві пересічним людям. Потрібно було діяти інакше та культивувати автентичну творчість до вподобань сучасності.

Таким експериментальним способом виник колектив Даха Браха. Його виступ планувався виключно тільки для “України містичної”. Але організатори помітили, що гурт викликав непідробний інтерес, українцям сподобалась автентична пісня, приправлена джазом, соулом, хіп-хопом.

Далі спробували організувати окремий виступ гурту – і все вийшло. Доволі часто Даха Браха виступає на різноманітних музичних фестивалях по всьому світу: від Австралії до Канади. І кожного разу особливі пісні квартету призводять фурор. Ними захоплюються, ними цікавляться, їх люблять.

Композиції Даха Браха поволі стають саундтреками до кінострічок. Окрім українських фільмів “Гуцулка Ксеня”, “Дике поле” і мультиплікації “Мавка. Лісова пісня”, пісні колективу були використані:

  • у фільмі “Гірка жатва” виробництва Канади;
  • у американському серіалі “Фарго”;
  • у ще одному серіалі “Дістати коротуна” виробництва США.

А у 2012 році на творчі плечі Даха Браха поклали створення музичного супроводу до фільму без слів Олександра довженка “Земля”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *