COVID-19: Українські АНи в світі на розхват. Черга до травня


Ситуація в світі у зв’язку з коронавірусною пандемією створює ажіотаж на ринку термінових вантажних авіаперевезень. Попит на українські траспортні літаки авіакомпанії «Авіалінії Антонова» високий як ніколи. Оскільки не кожна країна в світі має свій парк транспортної авіації, який може швидко перекинути сотні тонн вантажів на тисячокілометрові відстані, вони сьогодні просто нарозхват, повідомляє Україна Сьогодні

Парк авіакомпанії «Авіалінії Антонова» налічує:

-сім транспортних літаків АН-124 «Руслан»,

-один АН-22 «Антей», Ан-26, Ан-24,

-та найбільший транспортний літак в світі вантажопідйомністю 250 тонн АН-225 «Мрія».

З початком пандемії, країни-члени НАТО використовують програму SALIS  агентства з логістики NATO Support and Procurement Agency для того щоб в стислі терміни доставити в свої країни маски, респіратори, захисні костюми, медикаменти та медичне обладнання. «Авіалінії Антонова» приймають участь в програмі SALIS з 2006 року і сьогодні українські літаки задіяні в екстреній доставці життєво необхідних вантажів.

Сьогодні попит на наші літаки виріс в чотири рази, розповів в інтерв’ю Ліга.Бізнесу топ-менеджер компанії Віталій Шость.

Він зазначив, що зараз дуже багато роботи і черга на замовлення розписана до травня.

Основні рейси, які виконуються це рейси з Китаю до Мадриду, Будапешту, Копенгагену, Бухаресту, Парижу, Відню.

Він також додав, що замовники дуже цікавляться літаком АН-255 «Мрія», але сьогодні літак тількі пройшов модернізацію та повинен отримати сертифікат льотної придатності.

Словаччина

25 березня український «Руслан» доставив до Словаччини 48 тонн захисного медичного приладдя для боротьби з коронавірусною кризою, повідомляють в NSPA.

АН-124 в аеропорту Братислави Фото: NATO
АН-124 в аеропорту Братислави Фото: NATO
АН-124 в аеропорту Братислави Фото: NATO

23 березня АН-124 прибув в китайське місті Тяньцзінь, а 25 березня в 14:40 він вже прибув з вантажем в аеропорт Братислави.

Чехія

1 квітня, інший українській «Руслан» доставив 106 тонн медикаментів для боротьби з коронавірусом. Це вже третя партія доставлених вантажів в Чехію, першу партію медичних вантажів АН-124 доставив 22 березня.

АН-124 в аеропорту Пардубіце Фото: NSPA
«Руслан» завантажився в китайському місті Шеньчжень, на південному сході Китаю 106 тоннами медикаментів та доставив вантаж в аеропорт міста Пардубіце.

Португалія

Вночі 31 березня, ще один український АН-124 приземлився в португальському місті Порту з 100 тоннами засобами індивідуального захисту з Китаю, повідомляє португальське видання jn.pt.

АН-124 в аеропорту Порту

Літак здійснив термінову доставку 100 тонн масок, захисних окулярів та костюмів.

Тільки за останні чотири доби, п’ять українських «Русланів» доставили медичні вантажі до Чехії, Португалії, Греції та Іспанії.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *