Чому у клієнтів Миротворця життя складне?


НАМ ПИШУТЬ
Такі листи у Центрі “Миротворець” отримують майже щоденно.

Тоді, у 2014, 2015… році, з надією, що ніхто не дізнається, наші майбутні клієнти побігли за російською копійчиною і чхати хотіли на все: на Україну, на її суверенітет і територіальну цілісність, на нас і наше майбутнє, на життя відданих і чесних громадян України.

В той же час, у буремному 2014-му, на фоні загальної розгубленості і паніки, що панували в суспільстві, зібралась група вчених, журналістів і фахівців з питань дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, що займаються творчою науковою та журналістською діяльністю, та заснувала неурядову організацію Центр “Миротворець“.

І почали у “Миротворці” ретельно обробляти здобуту інформацію про зрадників і колаборантів, якою буквально кишіла всесвітня мережа Інтернет. Ще тоді, на початку, всі ці нелюди, які відкрили двері російському агресору в наш спільний дім, вихвалялись своїми фото і відео. Це потім, пізніше, вони перелякано стали видаляти докази своїх злочинів. Але у Центрі “Миротворець” уже були акуратно зібрані усі сліди і компромати на більшість з них.

Ми зібрали, зафіксували, упорядкували її шляхом занесення до Чистилища. І тут, згодом, виявилося, що наші клієнти так сильно полюбили Україну, що жити без неї не можуть (спокійно жити не можуть, завдяки Центру “Миротворець”).
Задокументоване посібництво проросійським терористам та російським окупантам їм дуже муляє. Переслідує їх усюди, де б вони не з’являлись – скрізь в них якісь проблеми виникають.

Дивно навіть – чому?

Ну, і стандартний набір відмазок:

  • це не я,
  • це неправда,
  • а ви доведіть,
  • це нічого не значить,
  • я не маю до цього ніякого відношення,
  • мене підставили,
  • тощо.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *