“Чому немає в Чистилищі ххх?”: ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ. РОЗБИРАЄМО


ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ. РОЗБИРАЄМО

🔘 Давайте серйозно про серйозне

🔘 Миротворець вміє пожартувати, співробітники Миротворця креативно можуть підійти до роботи з помийкою™, від якої інші би втомились за пів року.

🔘Але це не означає, що Чистилище не вимагає наполегливої щоденної праці, колосальної уваги, значних фінансів на утримання, морального духу співробітників, витримки, здоров’я, кмітливості, інтуїції, досвіду і ще багато чого іншого.

🔘 Чистилище – це наша спільна з вами робота в частині збору інформації. Без вас воно не могло б наповнюватись. Ви – наші очі, вуха, помічники.

🔘 Миротворець бере на себе систематизацію, збереження, утримання тощо.

🔘 Дійсно, вчителі – це окремий важливий шмат роботи Миротворця. Бо катування над неповнолітньою слабкою психікою маленьких українців несе для нас грандіозну проблему.

🔘 І ми оголошували про те, що нас цікавлять не тільки російські військові злочинці, а й свої гниди. Особливо вчителі-зрадники. Закликали вас разом з нами попрацювати в цьому напрямку. Дякуємо усім, хто знайшов час, можливість, бажання і сміливість в окупації зібрати ці дані.

🔘 Просимо вас пам’ятати про те, що Чистилище – це важка робота. Саме воно не наповнюється. Скопом нічого не робиться. Кожну скотину окремо потрібно опрацювати.

🔘 Довіра до бази теж не падає з неба. Для того, щоб нею стали користуватись правоохоронні органи інших країн, заради того, щоб кремлівські сраки 9 років палали і диміли від неї – потрібна щоденна наполеглива праця.

🔘 Перш ніж висловлювати претензії: чому нема в Чистилищі ххх? – подумайте, може ви могли б цьому посприяти?

#миротворець_помийка

#kill_list_Myrotvorets

#цифрове_гестапо_news

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *