“Буки”, “С-300” і вперше “Ореанда”: Масштабні навчання у зенітно ракетних військах ЗСУ


Під час кульмінації навчань відбиватимуть масований повітряний напад одночасно два зенітні ракетні полки “С-300П” та “Бук-М1“, а також окремі дивізіони “С-125“.

У підрозділах зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗСУ почалися підсумкові тактичні навчання з бойовою стрільбою. На них перевірять вишкіл розрахунків під час бойових пусків зенітних керованих ракет по повітряних цілях, майстерність володіння тактичними прийомами впродовж ведення протиповітряного бою, мобільність та злагодженість дій особового складу.

Про це повідомляє 5 канал з посиланням на інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform.

Головною особливістю цьогорічних навчань є те, що наші підрозділи застосовуватимуть сучасний автоматизований мобільний командний пункт “Ореанда“, – повідомив начальник зенітних ракетних військ командування ПС ЗСУ генерал-майор Юрій Ставський. – Це перше застосування “Ореанди” зенітним ракетним полком в умовах, максимально наближених до бойових, після надходження його на озброєння”.

У командуванні зазначили, що цього року залучається більше озброєння, більше особового складу, проведуть більше пусків ракет. Під час кульмінації навчань відбиватимуть масований повітряний напад ворога та збиватимуть повітряні цілі одночасно два зенітні ракетні полки “С-300П” та “Бук-М1”, а також окремі дивізіони “С-125”.

До навчань зенітних ракетних військ також залучаються авіація і РТВ. Винищувачі бригад тактичної авіації імітуватимуть авіаналіт. Радіотехнічні війська здійснюватимуть розвідку та розпізнавання цілей. А роль реальних мішеней виконуватимуть БпЛА ВР-3 “Рейс”.

Крім того, фахівці ЗРВ візьмуть участь у випробуваннях нового озброєння та здійснять контрольно-льотні випробування зенітних керованих ракет у рамках науково-дослідних робіт.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *