Армійці просять підтримки: Скажений Окружний адміністративний суд Києва вирішив побити усі рекорди абсурдних рішень


13 серпня 2019 року в Окружному адміністративному суді Києва буде розглядатися сумнозвісна справа щодо харчування у Збройних силах України – армійці кличуть їх підтримати аполітичної акцією під стінами суду, повідомляє Новинарня.

Про це в понеділок, 12 серпня,  у мережі Facebook написав військовослужбовець Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ Сергій Місюра.

Всі ж хочуть кращого для захисників. Кращої форми, кращої амуніції, їжі, техніки і зарплати. Тому що хто не годує свою армію – годує чужу.

Але скажений Окружний адміністративний суд Києва вирішив побити усі рекорди абсурдних рішень, – написав він.

“Завтра буде дуже важлива подія на сучасному етапі реформування і становлення ЗСУ. Не можуть бойові частини мати ананаси, а решта частин тільки дивитись на це”, – пише Місюра.

Акція запланована мирна, без партійної символіки та гасел. Зазначається, що суд перейде до розгляду справи по суті.

Військовослужбовець називає адресу суду –  вул. Велика Васильківська, 81-А – та наголошує, що з собою треба мати “гарний настрій та віру в перемогу”. Розгляд справи призначений на 14:00. Суддя: Мазур А.С. Зал судових засідань №214.

Нагадаємо, ухвалою Окружного адмінсуду Києва від 16 липня 2019 року було визнано нечинним наказ Міністерства оборони, який передбачає проведення реформи харчування в Збройних силах України. Суддя Альона Мазур ухвалила це рішення за позовом підприємця, залученого до старих схем продовольчого забезпечення ЗСУ.

Радник міністра оборони Юрій Бірюков зазначив, що через цю ухвалу друга половина бригад ЗС України в 2019 році не перейде на якісно нове харчування за каталогом, як було заплановано.

У МОУ заявили, що подадуть апеляцію на рішення скандального Окружного адмінсуду столиці.

Як відомо, Збройні сили України почали інтенсивний перехід на нову систему харчування за каталогом у 2018 році, що дозволило збільшити набір продуктів з 30 до 400 одиниць та значно покращити рівень і якість харчування військовослужбовців.

У 2018 році на нову систему харчування загалом перейшли  близько 90 військових частин ЗСУ.

Станом на липень 2019 року 50% військовослужбовців ЗС України перейшли на нову систему харчування за каталогом. Планувалося до кінця 2019 року перевести 100% особового складу.

Разом з тим, за інформацією військових, у 73-х військових частинах Збройних сил України й далі харчуватимуться за новою системою. Ще 285 чекають на реформування.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *