Агентура Кремля окупувала громадські, політичні, медійні структури в Україні – Фейгін


Не досягнувши результату військовими методами, Росія зробила ставку на гібридну агресію та з успіхом окуповує Україну “зсередини”.

Таку думку висловив російський правозахисник Марк Фейгін в ефірі ObozTV. Він зауважив, що промосковські структури в Україні “знайдуться всюди”.

“Військові методи не дали результатів в повному сенсі. Війна триває вже майже 6 років. Звичайно, в якийсь момент в 2014 році Москва свідомо зупинила агресію, але військового рішення вона не домоглася. Протягом останніх років гібридна агресія виражається в тому, щоб окупувати громадські, політичні, медійні структури в Україні“, – зазначив Фейгін.

На думку правозахисника, така гібридна війна триває і набирає обертів.

“Це процес йде. І треба визнати, не без успіху. До останнього часу за це відповідав добре відомий Сурков, який відкрито в своєму інтерв’ю заявив, що з Україною дружні відносини можна вибудовувати тільки шляхом примусу“, – нагадав він.

Фейгін пояснив, що слова Суркова свідчать про “розмаїття форм” російської агресії.

“Це не тільки безпосередня військова агресія. Але і окупація влади, впровадження своєї агентури в різні органи влади, управління громадською думкою через медіа…. Вони це роблять. І телеканали, і видання, і громадські структури, і політичні партії… Ви знайдете промосковські структури всюди“, – констатував експерт.

Нагадаємо, незабаром після звільнення Сурков дав низку скандальних інтерв’ю: серед іншого він заявив, що “України не має”, назвав українців “хохлами”, а “ватажків” терористичних т.зв. Л/ДНР “чудовими людьми” і “справжніми воїнами”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *