Засуджено: 6 років – вирок безробітній зрадниці, яка “зливала” ворогу позиції ЗСУ


Шість років за ґратами проведе жінка, які передавала ворогу дані про локації Сил оборони на Ізюмщині.

  • Суд визнав винною громадянку у несанкціонованому поширенні інформації про переміщення, рух та розташування Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Їй призначено покарання у виді шести років позбавлення волі.

Безробітна жінка надсилала «кураторам» повідомлення про знаходження, переміщення особового складу та військової техніки Сил оборони у селищі. Вона навіть чітко вказувала кількість, а щодо техніки — передавала точні позначки та маркування. У зошиті вона малювала карти місцевості з позначенням даних, про які йшла мова у листуванні.

Правоохоронці викрили жінку у червні цього року. На вирок вона очікувала, перебуваючи під вартою. У судовому засіданні фігурантка вину не визнала. Пояснила, що передавала ворогу начебто вигадану інформацію. Проте її доводи були спростовані дослідженими судом доказами.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *