Затримано агента російського гру, який допомагав рашистам прориватися до Покровська
У Краматорську затримали 49-річного безробітного, який розвідував бойові позиції українських військ на одному з найгарячіших напрямків фронту – Покровському, для передачі розвідінформації ворожим спецсблужбам.
Про це повідомили у пресслужбі СБУ.
У зоні особливої уваги російської спецслужби були укріпрайони та вогневі позиції сухопутних підрозділів ЗСУ, а також локації логістичних центрів з ремонту військової техніки та розташування складів з боєприпасами Сил оборони.
У правоохоронних органах зазначили, до «уваги» російської спецслужби він потрапив через свою прокремлівську активність у забороненій соцмережі «Однокласники».
Співробітники СБУ викрили зрадника ще на початковому етапі його розвідактивності. Після документування злочинних дій фігуранта його було затримано за місцем проживання.
На підставі отриманих доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Наразі зловмисник перебуває під вартою без права внесення застави.
Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

