Рятувальники Дніпропетровщини отримали ключі від нових квартир


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

30 травня заступник голови ДСНС Руслан Білошицький вручив ключі від нових квартир рятувальникам Дніпропетровщини.

Відсьогодні у повністю реконструйованій будівлі гуртожитку Головного управління ДСНС в області, що знаходиться на проспекті Богдана Хмельницького міста Дніпро, будуть мешкати 43 родини працівників Служби, – повідомила прес-служба ДСНС України.

«Сьогодні радісний день для родин, які отримали ключі від квартир. Проте, Державна служба України з надзвичайних ситуацій не зупиняється на цьому та докладає максимум зусиль для того, щоб підвищити соціальні стандарти рятувальників, в тому числі і в питанні забезпечення наших представників житлом», ‑ зазначив Руслан Білошицький.

Відбулися також навчання по гасінню пожеж в природних екосистемах та на військових об’єктах із залученням підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Головного управління, спеціалізованих служб цивільного захисту області, військових формувань та лісогосподарських підприємств.

  • На практичному етапі учасники навчань відпрацювали спільну взаємодію щодо ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди, проведення аварійно-рятувальних робіт та здійснення евакуації постраждалих.
  • Також загасили пожежу в будівлі на території військової частини.
  • Крім того відпрацювали гасіння пожежі сухої трави і верхової лісової пожежі.
  • Практична частина супроводжувалась проведенням аеророзвідки безпілотними апаратами та використанням авіації для пожежогасіння.
  • Всього в навчаннях взяли участь 188 чоловік та 55 одиниць техніки, зокрема 109 рятувальників та 38 одиниць техніки ДСНС.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *