Впровадження енергоефективних рішень: Євросоюз виділить 4 млн євро для створення нових ОСББ в Україні


Європейський союз і Програма розвитку ООН (ПРООН) запускають дворічний проект “Об’єднання співвласників будинків для впровадження стійких енергоефективних рішень” з метою стимулювати і підтримати створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в 24 областях України. Про це повідомив директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра, передає Finance.ua.

Таким чином, 2 тис. нових ОСББ буде створено і загалом 4 тис. ОСББ пройдуть навчання з управління енергоефективними проектами.

Як зазначено, близько 480 тис. осіб отримають пряму вигоду від реалізації проекту, і не менше ніж 1 млн українців підвищать свою обізнаність у сфері енергоефективності.

Янтомас Хімстра заявив про початок впровадження ПРООН нового проекту.

“Щоб підтримати сталий розвиток міст і громад, а також задовольнити потребу людей в якісному житлі, ПРООН розпочинає впровадження нового проекту, завдання якого – мобілізувати співвласників багатоквартирних будинків в Україні і допомогти їм значно поліпшити енергоефективність будівель за рахунок зменшення споживання і вартості енергії”, – сказав він.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *