Правоохоронці повідомили про підозру 304 “чиновникам” “ЛНР”


нарПравоохоронцями на Луганщині повідомлено про підозру 304 посадовим особам органів влади та правоохоронцям терористичної організації “ЛНР”, передає прес-служба прокуратури Луганської області.

“Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, зареєстрованих в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за фактами насильницького зміни і повалення конституційного ладу, захоплення державної влади в Україні, а також зміни меж території та державного кордону України.

Зазначені злочини здійснені особами, що мають відношення до незаконного створенню і функціонуванню “Луганської народної республіки”, яка складається з політичного та силового блоків, а також розподілу функцій між її учасниками відповідно з єдиним планом спільних злочинних дій”, – зазначено в повідомленні.

У встановленому КПК України порядку оголошено про підозру 304 особам, що є посадовими особами органів влади та правоохоронних органів “ЛНР”.

З метою забезпечення можливої ​​конфіскації майна постановами слідчих суддів накладено арешт на 163 транспортних засоби, 95 квартир, 41 житловий будинок, 7 земельних ділянок та 13 нежитлових приміщень, що належать підозрюваним.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *