“Свята людина. Не вона – Зеленський”: Директор Центру “Миротворець” іронічно прокоментував поповнення Чистилища


Що не день — то новий серіал: один із найближчих соратників “не помітив” мільйони, інший раптом виявився дуже корисним для рф, третій — просто класичний персонаж у жанрі “схеми, офшори, мутки”. І чим ближче до Банкової, тим густіший аромат кримінального трилера.

Але є один дивовижний виняток. Людина-фумігатор. Політичний тефлон. Навколо — пожежа, а на ньому навіть кіптява не осідає. Уже пів оточення або під підозрами, або в скандалах, або в бігах, або з дуже “цікавими” біографіями — а він усе ще ні до чого. Просто стояв поруч. Просто не помічав. Просто не знав. Просто не докладували. Просто вірив людям.

Директор Центру “Миротворець” іронічно прокоментував поповнення Чистилища.

“Свята людина.

Не вона – Зеленський.

Неймовірно, але факт: знаходячись де-факто в повному оточенні лайна та зрадників Батьківщини, будучи зануреним в це лайно по самі гланди, він досі залишається у свідомості нашого мудрого народу кришталево чистим і незайманим. Як Христос.

І взагалі, не таланить Україні на Йулєк.”

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *