2500 українських пісень Святий Миколай дарує українцям через Миротворець


УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ ТЕПЕР БУДЕ ЗАЖДИ ПОРУЧ

Навіть за відсутності зв’язку.

2500 українських пісень Святий Миколай дарує українцям через Миротворець.

Завантажити можна по посиланням:

Завантажуйте на телефони, розархівовуйте посилання для скачування найкращих в світі українських пісень різних жанрів до смаку та слухайте.

Почали ми збирати цю фонотеку ще декілька років тому, коли український музичний простір був перенасичений руzzкими Нюшами, рюшами, пісюшами.

Багато пісень, хочете вірте, хочете – ні, були знайдені нами виключно на російських сайтах. В Україні про них ніхто не чув.

Отож, як бачите, окрім проведення нашої тривалої, підступної і дуже вдалої спецоперації “Лицедеи”, завдяки якій ми відкрили простір для розвитку української музики, дали можливість розправити крила українським виконавцям і колективам, закривши залізну завісу перед Нюшами-хрюшами з російських боліт, музичний відділ Миротворця ще й займався пошуком та збереженням найкращих в світі українських пісень.

Дякуємо Державній прикордонній службі України і найкращим в світі українським прикордонникам за захопливі історії пригод російсько-фашистських півунів на Державному кордоні України в рамках нашої підступної і дуже вдалої спецоперації “Лицедеи”. Ви неперевершені.

Роман Зайцев: «В Кремле созданы структуры, которые занимаются гастролями артистов в Крыму»

До кожної пісні ми підібрали картинку і з особливою любов’ю прописали вислови з релігійного вчення пророка нашого Залужного.

Приємного прослуховування.

Росіян потрібно вбивати.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *