Це дуже просто. Ось дорожня карта:
1. Слід набратися сміливості і самостійно прийти в СБУ с паспортом іноземної держави.
2. Написати заяву на ім’я Керівника самостійного підрозділу СБУ про те, що був дурним і зрозумів, що Україна, це твоя Батьківщина, а тому й здаєш цей паспорт бо розумієш, що зробив неправильно.
3. До заяви долучити цей іноземний паспорт.
4. Офіційно у приймальній зареєструвати свою заяву та отримати її номер.
5. Відправити до Миротворця підтвердження того, що паспорт і заява вже в СБУ.
6. Протягом кількох діб запис у Чистилищі буде знищено.
Як бачите, все дуже просто і гуманно.
Пам’ятайте! Це єдина можливість покинути Чистилище.

