Site iconSite icon Myrotvorets News

А у нас на селі: В Україні будується 517 нових амбулаторій

Сьогодні в країні впроваджується мейнстримова реформа – децентралізація. Вона підсилює наші громади, сприяє розвитку сільських територій та дає нову якість життя. І ініціатива Президента України з розвитку сільської медицини тут є ключовою. Адже медична послуга – базова та найголовніша для людини.

Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, повідомляє Урядовий портал.

Будівництво нових амбулаторій в сільській місцевості, завдяки ініціативі Президента, дійсно наблизила послугу до людей. Наразі в Україні будується 517 нових амбулаторій. Всього мережа сільської первинної медичної допомоги, яку ми сформували відповідно до Методики, налічує – 4223 амбулаторій», – зазначив Геннадій Зубко.

Exit mobile version