Підрозділи СБУ вдруге за цей місяць завдали удару по лінійно-виробничо-диспетчерській станції «Второво» у Володимирській області РФ. Операцію провели в межах 40-денної кампанії з ураження об’єктів на території Росії.
Станція є одним із ключових вузлів системи «Транснефть-Верхняя Волга» та використовується для транспортування світлих нафтопродуктів. Через неї дизельне пальне надходить до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а також забезпечуються поставки до експортних терміналів на Балтійському морі.
За попередніми даними, безпілотники СБУ уразили технічні будівлі об’єкта, після чого сталася детонація.
Попередній удар по станції «Второво» Служба безпеки України завдала 10 червня.
